Kategorie: Wszystkie | Biżuteria | Candy | Krzyżyki | Książki | Poszukuję | To i owo
RSS

To i owo

poniedziałek, 03 sierpnia 2009

Żyję ;) Nie pisałam tak długo z powodu wyjazdu nad Ożannę (27.07 - 02.08) ;) Niestety przed wyjazdem nie miałam czasu o tym powiadomić ;) Zdjęć nie umieszcze bo na razie nie mam ;p Lecz mam zamiar to nadrobić. Były to pierwsze wakacje bez rodziców, zaś z siostrą i koleżankami. Myślałam że będzie nudno: chodzenie na plaże i co dalej? Okazało sie jednak że poznałam wspaniałe osoby ;) Z czego się cieszę. Aby sie nie rozpisać za bardo to podsumuję: z pewnością było to najlepsze wakacje w moim życiu i mam nadzieję że bedzie ich jeszce nieskończenie więcej.

Na froncie hafciarskim nic sie nie zmieniło od poprzedniego wpisu, aż wstyd ;( Ale mam zamiar to nadrobić jak najszybciej i skończyć tą męczarnie z Lolą.

Dziś świeci słonko więc kożystam z niego aby podtrzymać opaleniznę uzyskaną nad Ożanną, hihi. Bawiłam się z moimi kotkami (Marley i Sparta), czyli mamuśka i kociaczek ;p Zdjecia dodam w nastepnym wpisie.

A teraz czas na relax: haft i muzyczkę.

 

Pozdraiwm ;**

 

 

 

 

poniedziałek, 18 maja 2009
Witam wszystkich na moim blogu. Nazywam się Gosia i choć mam 15 lat haftowaniem zajmuje się od dawna bo od 8 roku życia. Wszystko zaczęło się dzięki mojej cioci. To ona mi pokazała pierwsze kroki i tak zachwycona tym zajęciem poświecam mu każdą wolną chwilę. Na tym blogu będe dokumetować prace krzyżykowe oraz postępy nad nimi. Będe tu też pisała o innych moich zainteresowaniach, mianowicie o biżuterii i książkach. Mam nadzieje że blog przypadnie wam do gustu :) Prace zamieszczę prawdopodobnie jeszcze dziś.
 
Pozdrawiam serdecznie! 
16:55, gocha6363 , To i owo
Link Komentarze (1) »